Dowiedz się jakie są rodzaje pryszniców

Kabina prysznicowa nie musi być już zwykła, niewielka, wykonana z akrylu i plastiku. Kąpiel w wymarzonej kabinie to prawdziwa przyjemność, nie tylko odświeżająca, ale także relaksująca. Można zainstalować sobie radio pod prysznicem oraz dysze masujące. Kabina, która posiada funkcję hydromasażu, jest właśnie szczelnie zamknięta z każdej ze stron. To gotowa „kapsuła”, do której wchodzimy i poddajemy się chwili relaksu. Armatura w takiej kabinie jest już od samego początku, to stały element wyposażenia, tak jak hydromasaż i radio.

Dostępne na rynku kabiny prysznicowe

kabina prysznicowaNajpopularniejszy rodzaj kabiny to taka z plastikowymi lub szklanymi ścianami, wpasowywana w dwie pozostałe ściany murowane łazienki. Posiada ona także brodzik, które może być akrylowy, ceramiczny lub stalowy. Wybór materiału ma niebagatelne znaczenie, albowiem warto wiedzieć, że akrylowy brodzik może nie wytrzymać nadmiernego obciążanie. Plastik również nie należy do wytrzymałych materiałów. W kwestii łazienki najlepsze rozwiązanie to szkło i ceramika.

Kabina prysznicowa może jednak być jeszcze zupełnie inna, taka, którą stworzymy sami od początku do końca. Mowa na przykład o kabinie otwartej. Taka kabina składa się ze szklanych ścian, które oddzielają przestrzeń prysznica od reszty łazienki. Kabina taka nie posiada drzwi, jest na tyle duża, że nie ma obaw, by nachlapać tam, gdzie nie trzeba. Armatura w takiej kabinie to zazwyczaj sporej wielkości deszczownica. Można także zainstalować baterię prysznicową, dysze boczne, a nawet oświetlenie, radio i tak dalej. Kabina prysznicowa otwarta tak naprawdę nie musi składać się ze szklanych ścian, może to być także ściana z muru czy luksfery.

Kabiny różnego rodzaju można znaleźć w sklepach firmy Deante, jak i dokonać indywidualnego zamówienia. W kwestii kabin otwartych jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.

Armatura łazienkowa Deante również jest bardzo rozbudowana, od nowoczesnej, ascetycznej po stylizowaną na dawne czasy. Każdy wybierze coś dla siebie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *