Czy warto skorzystać z usług eksperta finansowego?

Wnioskowanie o kredyt firmowy, indywidualny bądź hipoteczny zawsze wiąże się z dużym poświęceniem energii, jak i czasu, a w niektórych przypadkach również pieniędzy. Na przestrzeni ostatnich lat rynek bankowy znacznie się rozwinął, a co za tym idzie, zwiększyła się konkurencja i walka o klienta. Doprowadziło to do sytuacji, w której z każdej reklamy lub billboardu znani aktorzy i inni celebryci zachęcają nas do skorzystania z jednej czy drugiej oferty kredytowej. Choć warunki na pierwszy rzut oka mogą nas zachęcić, to jednak bardzo rzadko spotyka się ofertę, która od razu przedstawia przed nami wszelkie koszty. Co więc możemy zrobić w takiej sytuacji? Czy zastanawiając się nad wzięciem kredytu, powinniśmy odwiedzić wszystkie banki i dokładnie przeanalizować Tabele Opłat i Prowizji każdego z nich? Istnieje lepszy, znacznie bardziej efektywny sposób, jakim jest spotkanie z ekspertem finansowym.

Na czym polega usługa doradztwa finansowego?

Usługa doradztwa finansowego to kompleksowa usługa, której zadaniem jest znaleźć dla nas taki produkt finansowy czy kredytowy, jakie jest w tym momencie dla nas najlepszy. Idąc do banku, musimy mieć świadomość, że pracownik będzie zachwalać produkty kredytowe, zręcznie omijając temat wad lub potencjalnych kosztów, na jakie możemy się narazić. W przypadku doradztwa finansowego wszystkie najważniejsze, zarówno te dobre, jak i złe informacje dostaniemy na tacy bez potrzeby przebijania się przez skomplikowane umowy i regulaminy produktów kredytowych. Co ważne, ekspert kredytowy to osoba, która jest wykształcona w kierunku finansowym, zna rynek bankowy i jest świadoma wszystkich aktualnych ofert i promocji. Dzięki temu mamy możliwość otrzymania bardzo konkretnego spisu wszystkich ofert, które mogą nas potencjalnie zainteresować. Co ważne, ostateczna decyzja zawsze należy do nas.

W jaki sposób przebiega wizyta u eksperta finansowego?

Wizyta u eksperta finansowego to najlepsze, co możemy zrobić w momencie, gdy szukamy odpowiedniej dla nas oferty kredytu gotówkowego, kredytu hipotecznego czy produktów firmowych takich jak leasing. Podczas spotkania z ekspertem finansowym nastąpi badanie naszych potrzeb. Jest to integralna część takiego spotkania, która ma na celu zidentyfikowanie tych elementów, na których najbardziej nam zależy. Dzięki temu oferta przygotowana przez eksperta będzie jak najbardziej dopasowana do nas. Jeden klient może chcieć jak najszybciej spłacić zobowiązanie. Z kolei innemu może zależeć na jak najniższej racie. Bez tych podstawowych informacji doradca nie będzie mógł przygotować stosownej oferty. Po zbadaniu naszych potrzeb, profesjonalny doradca finansowy Łódzki Ekspert, będzie w stanie przygotować dla nas wszystkie oferty, które pasują do naszych preferencji. Omówi zarówno zalety, jak i wady każdej z propozycji oraz doradzi, która opcja będzie dla nas najkorzystniejsza z punktu finansowego. 

Jakie korzyści niesie ze sobą skorzystanie z usług eksperta finansowego?

Usługa eksperta finansowego to gwarancja najlepszego wyboru produktu finansowego spośród wielu ofert oferowanych przez wszystkie instytucje finansowe na rynku. Udając się do eksperta finansowego, nie musimy już spędzać czasu w bankach na analizowaniu warunków, nie musimy też martwić się o to, że oferowany nam kredyt jest na niekorzystnych warunkach. Usługa eksperta to także pomoc w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów. 

Karol Olszewski

Z zawodu technik montażowy okien, Edward zajmuje się po godzinach dekratorstwem wnętrz. Jego hobby przerodziło się w 2006 roku w zawód, który obecnie daje mu dużo satysfakcji i wymierne zarobki.

More Posts

Karol Olszewski

Z zawodu technik montażowy okien, Edward zajmuje się po godzinach dekratorstwem wnętrz. Jego hobby przerodziło się w 2006 roku w zawód, który obecnie daje mu dużo satysfakcji i wymierne zarobki.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *