Styl, elegancja, ponadprzeciętność – aranżacje z pudrowym różem

Ponadczasowy kolor, który w ostatnich czasach króluje we wnętrzach to oczywiście pudrowy róż. Cała ściana w tym kolorze, a nawet najmniejsze elementy dadzą przepiękny, nowoczesny efekt. Ten chłodny i delikatny odcień różu wprowadzi powiew świeżości. Jakie kolory pasują do pudrowego różu oraz w jakich pomieszczeniach najlepiej się odnajdzie? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Pudrowy róż z czym łączyć?

Pudrowy róż, tak jak większość innych kolorów ma niesamowicie wiele odcieni. Nie należy brać tego pod uwagę, gdyż pudrowy róż jest takim kolorem, który pasuje w zasadzie do wszystkiego. Jednak są kolory, które przepięknie ten odcień podkreślą. Oto nasze propozycje:
Pudrowy róż + butelkowa zieleń: Odważne połączenie dwóch niestandardowych kolorów. Oba odcienie są chłodne, ale nie sprawią, że pokój będzie ponury. Element kolorem na tle przeciwnej z tego zestawienia będzie idealnie się wybijał i podkreślał swoje walory wizualne.
Pudrowy róż + czerń: Eleganckie zestawienie, dodająca maksymalnej gracji. Ta kolorystyka oddziałuje na sobie wzajemnie. Pudrowy róż działa uspokajająco na dynamiczną czerń.
Pudrowy róż + pastele: Do pasteli dobrze komponujących się z pudrowym różem zaliczają się między innymi, jasny niebieski oraz szary ze sporą domieszką bieli. Taka kolorystyka wprowadzi lekkość, dzięki której będzie się lepiej odpoczywało.
Pudrowy róż + granat: Połączenie, które nie każdy mógłby mieć, gdyż wprowadza rażący kontrast. Niemniej jednak jest to jedno z najmodniejszych zestawień, które znajdziemy w nowoczesnych wnętrzach oraz tych w stylu glamour.
Pudrowy róż + bordowy: Dominujący odcień czerwieni sprawi, że pudrowy róż łatwo się wybije, pomimo swojej spokojnej natury. Połączenie delikatności z silnie nasyconym akcentem będzie bardziej nas uspokajało niż myślimy.

Sypialnia – pudrowy róż

Pudrowy róż działa uspokajająco i z lekka usypiająco, dlatego to jednogłośnie jest to perfekcyjny kolor do sypialni. Warto postawić na ściany lub pościel w tym odcieniu, aby dookoła być nim otoczony.

Pudrowy róż w salonie

Salon to miejsce, które pełni kilka funkcji, dlatego lepiej unikać przeważającego różu. W tym przypadku najlepszym wyjściem będzie kanapa bądź akcesoria, takie jak zasłony czy poduszki w kolorze pudrowego różu. Choć niecodziennie można spotkać sofy w takich odcieniach, będzie to idealny sposób na wyjście spoza określonych ram i wprowadzenie oryginalności. Więcej informacji znajdziecie w poradniku:https://www.sniezka.pl/poradniki/jak-dobrac-kolor/pudrowy-roz-jak-go-zestawiac-aby-stworzyc-niebanalna-aranzacje

Jakub Jabłoński

Student III roku kierunku Budownictwo na PŁ. Uwielbia chińską kuchnię oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne z zakresu architektury. Po zakończeniu studiów z pewnością wyruszy na wycieczkę dookoła świata zanim weźmie udział w procesie rekrutacyjnym do jednych z największych firm w Polsce.

More Posts

Jakub Jabłoński

Student III roku kierunku Budownictwo na PŁ. Uwielbia chińską kuchnię oraz nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne z zakresu architektury. Po zakończeniu studiów z pewnością wyruszy na wycieczkę dookoła świata zanim weźmie udział w procesie rekrutacyjnym do jednych z największych firm w Polsce.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *